Sınav Girişi


  [ Aç ]
(Ekranda Optik Form ve Pdf formatındaki kitapçık yan yanadır. İşaretleme optik form üzerine yapılır. 4-5 soru da bir mutlaka 'Optik Kaydet' butonu ile işaretlediğiniz cevapları kaydedin. Bilgisayar ile kullanım için tavsiye olunur.)
  [ Aç ]
(Ekranda tek soru görünür. Soru seçimi/değişimi için ilgili soru numarası kullanılır. Soru değiştirildiğinde cevap otomatik olarak kaydedilir (Son soruyu kaydetmek için mutlaka başka bir soru seçiniz). 'Optik Göster' butonunu ile Optik Formunuzu ve sistemde kayıtlı cevaplarınızı kontrol edebilirsiniz. (Cep telefonu ile kullanım için tavsiye olunur))
  [ Aç ]
(Ekranda Optik Form ve optik üzerinden seçilen tek soru görünür. İşaretleme optik form üzerine yapılır. Bilgisayar yada Tablet ile kullanım için tavsiye olunur.)

Not:
Tüm görünümlerde Pdf indirip çözdükten sonra sınav süresince cevaplarınızı sisteme işleyebilirsiniz. Belirtilen saatler dışında sisteme giriş yapılamaz.

Sınavlar :


Sınav Tarih ve Saatleri
DYK Sınavları

-  16.01.2024 - 8. Sınıflar : Başlama Saati : 19:00 - Süre: 120 Dakika
-  17.01.2024 - 11. Sınıflar : Başlama Saati : 19:00 - Süre .140 Dakika
-  18.01.2024 - 12. Sınıflar : Başlama Saati : 19:00 - Süre 165 Dakika


    Konular:
-
-
 

Açıklamalar :

- Sınav Oturum saatleri dışında sisteme giriş yapılamaz
---------------------------------------------------------------------------
-ÖNEMLİ: Sistem sunucu saati üzerinden çalışmaktadır. Sizin bilgisayarın saati 1-2 dakika önde olabilir. O yüzden sizin saate göre sınav saati gelmiş olsa bile, sunucu saati sınav dakikası gelinceye kadar sistem açılmaz, tağki sunucudaki saat sınav saati olana kadar. Süre sunucu saati ile başlar, sunucu saati ile biter
---------------------------------------------------------------------------

- Oturum saatleri içinde size uygun olan görünümü seçerek sınava başlayabilirsiniz. İstediğiniz görünümü seçin ve açılan sayfada TC nizin ilk 9 karakterini girerek 'Sınava Katıl' butonuna tıklayınız
-Sınavda birden fazla ders varsa 'Ders Değiştir' butonu ile dersler arası geçiş yapabilirsiniz.
- Sınav esnasında görünümler arası geçiş yapabilir, oturum süreleri içinde sistemden çıkıp tekrar giriş yapabilirisiniz. Bu işlemler sırasında sistemde kayıtlı cevaplarda herhangi bir kayıp yaşanmayacaktır.
- Sorulara vermiş olduğunuz cevaparı optik Form başlığı altında görebilirsiniz.
- Sorulara vermiş olduğunuz cevapların kayıt olup olmadığını Optik Formun 'CVP' sütünunda görebilirsiniz.

- Kitapçıklar:
       
- Cevap Anahtarı